راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن

ایرفرایر چیست؟

ایرفرایر چیست؟

ایرفرایر چیست؟ درواقع کلمه انگلیسی Airfryer یا همان ایر فرایر یک دستگاه الکترونیکی برای پخت سالم مواد غذایی در آشپزخانه است. معنای لغوی آن سرخ کن با هوا است، اما در فارسی به سرخ کن بدون روغن، سرخ کن رژیمی و ایرفرایر معروف شده است. در ادامه به مباحث مختلف در مورد سرخ کن بدون روغن و جواب سوال ایر فرایر چیست؟ می‌پردازیم. در ادامه مطلب لوازم ضروری مورد نیاز در سرخ کن بدون روغن را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید در فروشگاه اینترنتی بدون روغن لوازم جانبی ایرفرایر را با بهترین کیفیت و خدمات تهیه نمایید. در بخش فروشگاه اینترنتی بدون روغن می‌توانید اقدام به خرید دستگاه ایرفرایر بنمایید.

Air Fryer

ایر فرایر چیست

در مطالب قبلی مجله فروشگاه اینترنتی بدون روغن به مطالبی چون سرخ کن بدون روغن چیست؟، اگر فر داریم، آیا سرخ کن بدون روغن بخریم؟، 10 نکته طلایی برای استفاده از سرخ کن بدون روغن، تمیز کردن سرخ کن بدون روغن، استفاده فویل آلمینیومی در سرخکن بدون روغن و آیا سرخ کن بدون روغن اشعه مضر دارد؟ پرداختیم. همینطور در این مطلب به معرفی ایرفرایر می‌پردازیم.

ایر فرایر چیست؟

همانطور که بالا ذکر شد، ایر فرایر همان سرخ کن بدون روغن است. شرکت فیلیپس اولین تولید کننده سرخ کن بدون روغن در جهان است.

کارکرد سرخ کن بدون روغن

ایر فرایر یا همان سرخ کن بدون روغن دارای تکنولوژی‌های مختلف برای سرخ کردن غذا بدون نیاز به روغن هستند. اما کارکرد کلی آن بدین صورت است که گرما توسط سیستم گرم کننده در بالای سبد غذا به وجود می‌آید. بعد به کمک سیستم منتقل کننده هوا، هوای داغ در سراسر محفظه و سبد غذا می‌چرخد. این فرآیند سبب سرخ شدن غذا بدون روغن خواهد شد. حال با گفتن به پرسش ایرفرایر چیست و بیان کارکرد آن می‌توان یک سرخ کن مناسب خانواده خریداری نماییم.

کارکرد سرخ کن بدون روغن

کارکرد سرخ کن بدون روغن

لوازم ضروری سرخ کن بدون روغن

برای کار بهتر با ایرفرایر استفاده از لوازم جانبی کیفیت غذا را بهتر می‌کند. از این دست از لوازم می‌توان به اسپری روغن، کاغذ روغنی و ظروف سرخ کن را نام برد. در زیر تعدادی از این لوازم را مشاهده می‌فرمایید. با کلیک و لمس روی عکس هر کدام می‌توانید اقدام به خرید آنها بنمایید.

طرز تهیه انواع غذا با سرخ کن بدون روغن

همانطور که اطلاع دارید انواع غذاهای متنوع را می‌توان با سرخکن بدون روغن طبخ نمود. در بخش دستور تهیه غذا با سرخکن بدون روغن می‌توانید نمونه‌های گوناگون را مشاهده نمایید. از نمونه مواد خوراکی که دستور تهیه آنها در مجله سایت اینترنتی بدون روغن آماده می‌توان به دستور تهیه براونی، پخت دونات با سرخکن بدون روغن، همبرگر، سبزیجات، میگو و کوکی جو دوپرک اشاره کرد. در ادامه تعدادی از لوازم جانبی سرخ کن بدون روغن را مشاهده می‌کنید. با استفاده از این وسایل آشپزی با دستگاه ایر فرایر راحت‌تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *