راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن

ایرفرایر یا همان سرخ کن بدون روغن

ایرفرایر یا همان سرخ کن بدون روغن

ایرفرایر یا همان سرخ کن بدون روغن از وسایل پخت و پز جدید در آشپزخانه است. این وسیله که اختراع شرکت فیلیپس است به شما کمک می‌کند تا غذای خوش مزه سرخ کرده را با بدون نیاز روغن یا با مقدار اندکی روغن طبخ نمایید. امروزه شرکت‌های متنوعی چون فیلیپس، تفال، بوش، دلونگی و غیره مشغول تولید سرخ کن بدون روغن هستند. در ادامه به معرفی بیشتر ایر فرایر یا همان سرخ کن بدون روغن بیشتر خواهیم پرداخت. در مطلب airfryer چیست؟ به این موضوع پرداختیم ولی باز برای بررسی بهتر در ادامه از زاویه دیگری موضوع را بررسی می‌نماییم.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9641

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9641

ایر فرایر یا همان سرخ کن بدون روغن

این وسیله با نام Airfryer تولید شده است. که در بازار به آن ایرفرایر یا سرخ کن بدون روغن گفته می‌شود. در واقعیت اگر بخواهیم این واژه را ترجمه کنیم، معنای آن سرخ کن با هوا خواهد شد. اما در بازار با نام سرخ کن بدون روغن آن را می‌شناسند. و حتی اگر بگویید سرخ کن با هوا می‌خواهم، یحتمل به شما هواپز را معرفی خواهند کرد.

راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن

در این بخش شما انواع مقالات مرتبط با راهنمای خرید ایرفرایر را مشاهده خواهید کرد. از مزایا، معایب، مشخصات، معرفی، مقایسه با دیگر لوازم پخت و پز و تفاوت انواع سرخ کن بدون روغن در اینجا قابل مشاهده هستند. از نمونه مقالات می‌توان به تفاوت سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9260 و 9270، معایب سرخ کن بدون روغن، معایب سرخ کن بدون روغن فیلیپس یا آیا سرخ کن بدون روغن اشعه دارد؟ نام برد.

طرز تهیه انواع غذا با سرخ کن بدون روغن

در ابتدا شاید این سوال که چه غذاهایی را می‌توان با ایر فرایر تهیه کرد برایتان مطرح شود. در جواب کلی باید گفت: تمام غذاهای ایرانی و فرنگی، دسر و شیرینی را شما می‌توانید در ایرفرایر خود پخت و پز نمایید. اما یک مساله مطرح است و آن هم مزه است. وقتی شما در ایرفرایر بدون روغن یا با حداقل روغن غذایتان را طبخ می‌کنید، پس غذایتان سالم و رژیمی است. اما طبیعتا بعضی غذاها نمونه آن در سرخ کن با روغن مطمئنن خوش مزه‌تر خواهند بود(مثل بادمجان سرخ کرده).

طبخ غذا با سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

طبخ غذا با سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

با این حال سیب زمینی سرخ کرده و مرغ در ایر فرایر عالی خواهند بود. در بخش طرز تهیه غذا با ایرفرایر شما می‌توانید طبخ انواع غذا مانند مرغ، همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده خلالی، نان سیر و کیک براونی را مشاهده کنید.

سیب زمینی سرخ کرده در سرخ کن بدون روغن

سیب زمینی سرخ کرده در سرخ کن بدون روغن

خرید سرخ کن بدون روغن

در این بخش شما انواع مدل‌های مختلف ایرفرایر مرتبط با برندهای مختلف را می‌توانید مشاهده نمایید و در صورت نیاز اقدام به خرید هرکدام نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی حتما از کارشناسان بدون روغن کمک بگیرید. در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *