راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن

راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن از بانه

راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن از بانه

راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن از بانه شما را در انتخاب این روش یا روش های دیگر همراهی می‌کند. امروزه با معروف شدن سرخ کن بدون روغن افراد مختلف به فکر خرید آن هستند. بانه شهر تجاري مرزي غرب كشور است كه به فروشگاه‌هاي لوازم خانگي با قيمت مناسب معروف است. بسياري از كاربران تعقيب مي‌شوند تا به خرید سرخ کن بدون روغن از بانه فكر كنند. در اين محتوا تلاش شده است تا به بايد و نبايد‌هاي خرید سرخ کن بدون روغن از بانه و معرفي انواع برندهاي سرخ كن‌هاي بدون در بانه، به صورت گذرا به معرفي شهر بانه، اقامت و دسترسي به شهر، جاهاي ديدني و بهترين زمان براي سفر و خريد در شهر بانه پرداخته شود. این مطلب بخشی از راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن است.

در مطالب دیگری به راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن از گناوه، راهنمای خرید ایرفرایر در امین حضور تهران و راهنمای خرید دستگاه ایر فرایر از قشم پرداختیم. با توجه به درخواست مخاطبین عزیز همین موضوع را در شهرها و مراکز خرید دیگر برای انتخاب صحیح و درست انجام خواهیم داد.

برندهاي سرخ کن بدون روغن در بانه

در شهر بانه در فروشگاه‌هاي لوازم خانگي، انواع برندهای معروف تا ناشناخته سرخ کن‌هاي بدون روغن به فروش مي‌رسد. تنوع برندهاي سرخ کن‌هاي بدون روغن بانه به اندازه‌اي زياد است كه خريداران و كاربران را در صورت عدم آشنايي با دستگاه سرخ كن سردرگم و گیج خواهد كرد.

برخي از برندهاي سرخ کن‌هاي بدون روغن در بانه، هنريچ، هیلبرون، كوچورك، سيلور كرست، گرند، يوني، بسچف، گوسونيك، امبليم، گرند، بومن، مكس مي، سيلور كلاس، سنكور، دلمونتي، فيليپس، ماير، دلونگي، تفال، كنوود، فكر، اينسكاي، كلترونيك، دسيني، فوما و غيره مي‌باشد. بنابراين در اين شهر محدوديتي براي انتخاب نوع مدل سرخ کن‌ بدون روغن نداريد. اما اينكه چه مدلي را بخرید، به بودجه شما و نيازهايتان از اين وسيله پخت و پز بستگي دارد.

قيمت سرخ کن‌هاي بدون روغن در بانه

در شهرهاي مرزي از جمله شهرستان بانه به دليل حذف هزینه‌های اضافی حمل و نقل و پورسانت‌ها و غیره سرخ کن‌هاي بدون روغن با قيمت كمتري نسبت به ساير فروشگاه‌هاي كشور به فروش مي‌رسند. از طرف ديگر بانه در سال 1389 به عنوان یک منطقه آزاد تجاری معرفي شده است.

در واقع سرخ کن‌هاي بدون روغن و ساير وسايل خانگي در بانه براي كشور عراق خریداری می‌شوند. به اين صورت كه اجناس ابتدا از دبی به بندرعباس ارسال مي‌شوند. بعد از اينكه بار در بندرعباس تخلیه شد، از طریق تریلر به شهر مریوان انتقال داده مي‌شود. سپس از شهر مريوان وارد مرز عراق می‌شود و از طریق شهر بانه همان اجناس دوباره وارد کشور می‌شوند. در اين صورت تنها عوارض ترانزیت بار در کشور پرداخت می‌شود و حق گمرک اجناس پرداخت نمی‌شود.

معايب و مزايا خريد سرخ کن بدون روغن از بانه

بزرگترين مزيت خرید سرخ کن بدون روغن از بانه، قيمت مناسب آن نسبت به فروشگاه‌هاي سراسر كشور است. مزاياي ديگر خرید سرخ کن بدون روغن از بانه، تنوع برندها و انواع مدل‌ها است. به طوري كه انواع مدل‌هاي برندهاي معروف از جمله فيليپس، دلونگي و تفال در فروشگاه‌هاي بانه موجود هستند. لازم است قبل از خريد، اطلاعاتي در مورد مدل‌هاي مختلف بدست آوريد تا در انتخاب سرخ کن بدون روغن مورد نظرتان سردرگم نشويد. اطلاعات مفيدي در مورد انواع برندها و مدل‌هاي سرخ کن بدون روغن و انتخاب مناسب آنها در فروشگاه اینترنتی بدون روغن موجود است.

از معايب مهم خرید سرخ کن بدون روغن از بانه، نداشتن گارانتي، ضمانت نامه دستگاه‌ها و پشتيباني كالاها است. بدين ترتيب در صورت خرابي و يا مواجه با مشكل، بعد از خريد سرخ كن، هيچ پشتيباني از آن وجود ندارد. در صورت شكستگي دسته سبد و يا خرابي عملا پولتان را دور ريخته‌ايد. از معايب ديگر خرید سرخ کن بدون روغن از بانه، حمل و نقل دستگاه تا شهر مورد نظر است. گاها به علت بعد مسافت طولاني دستگاه ممكن است آسيب ببيند.

معايب ديگر خرید سرخ کن بدون روغن از بانه، به خصوص از شهرهاي داراي بعد مسافت زياد، هزينه‌هاي ديگري از جمله خوراك و غذا است. گاها اقامت و هزينه سفر نيز به خريداران تحميل مي‌شود. همچنين خريد اجناس از بانه تابعه شرايطي است و تعداد زيادي وسايل را نمي‌توان از بانه خريد. همچنين اصالت كالا در خريد از بانه مشخص نيست. گاها سرخ كن بدون روغن تقلبي به خريداران فروخته مي‌شود. بنابراين در برخي مواقع فقط رنج سفر بر تن خريداران مي‌ماند. بنابراين اگر صرفا قصد خريد سرخ كن بدون روغن بانه را داريد، در سايت بدون روغن انواع مدل‌هاي فيليپس و ساير برندها با قيمت منصفانه و با ضمانت و اصالت كالا به فروش مي‌رسند.

بانه كجاست؟

بانه يكي از شهرستان‌هاي استان كردستان است و از شهرهاي مرزي غرب كشور است. به طوري كه فقط بيست كيلومتر با مرز ايران و عراق فاصله دارد. این شهر از طرف شرق با شهرستان سقز، از سمت شمال با شهرستان سردشت و از سمت غرب و جنوب با کشور عراق احاطه شده است.

شهر بانه

شهر بانه

علاوه بر فروشگاه‌هاي متعدد لوازم، آرايشي و بهداشتي، ساير وسايل الكترونيكي و خريد سرخ كن بدون روغن از بانه، در اين شهر صنايع دستي قالی و گلیم، گيوه كردي، صنايع چوبي نظير انواع قلمدان، جعبه جواهرات، شطرنج‌های چوبی، سازهای موسیقی از همچون دف و تنبور به فروش مي‌رسد. همچنين براي علاقمندان به امتحان خوراكي‌هاي محلي و بومي مي‌توان گفت در اين شهر، خوراكي‌هاي جالبي از جمله شیرینی گزانگبین، شیرین کنجدی شکری، آدامس سقز، برساق، کماج، نان برنجی، بادام سوخته، باسلوق و تخمه بو داده وجود دارد.

جاهاي ديدني شهرستان بانه

علاوه بر خريد سرخ كن بدون روغن از بانه، در اين شهر جاذبه و جاهاي ديدني زيبا و هيجان‌انگيزي هم وجود دارد. برخي از جاهاي ديدني اين شهرستان، غار شوي، پارک کوهستانی دوکانان و پارک کوهستانی پیرمراد، سد بانه، درياچه سورين و غيره است.

روستاهای زیبای اطراف بانه

روستاهای زیبای اطراف بانه

اقامت در بانه

در اين شهر چندين هتل مناسب براي مسافران احداث شده است. همچنين سوئيت و آپارتمان، اقامتگاه‌های بوم گردی، خانه روستایی و ویلا نيز براي اجاره در اين شهر مرزي وجود دارد.

مرکز خریدهای جدید بانه

مرکز خریدهای جدید بانه

دسترسي به شهر بانه

 نزدیکترین فرودگاه به اين شهر، فرودگاه شهر سنندج، مركز استان كردستان است. فاصله سنندج تا بانه حدود دويست و هفتاد کیلومتر است. اين شهر خط راه‌آهن ندارد اما ترمينال شهر بانه براي اكثر شهرهاي بزرگ ايران اتوبوس همه روزه دارد. از تهران تا بانه با خودروي شخصي حدود ده ساعت فاصله است. بنابراين صرفا خرید سرخ کن بدون روغن از بانه براي شهرهاي نزديك به اين شهر مقرون به صرفه است. اما اگر هدف‌تان گردشگري در استان زيباي كردستان مي‌باشد، بانه شهري با جاذبه‌هاي خريد و تجارت و گردشگري است.

خرید از بانه

خرید از بانه

بهترين زمان خرید سرخ کن بدون روغن از بانه

اگر قصد خرید سرخ کن بدون روغن از بانه و يا ساير لوازم خانگي داريد، بهترين زمان خريد قبل از عيد و اسفند ماه، قبل از افزايش قيمت‌ها در سال جديد است. البته در نظر بگيريد اين شهر مرزي كوهستاني است. زمستان در استان كردستان سرد و سخت، بوراني و با جاده‌هاي برف گير است. بنابراين بهترين زمان خريد از اين شهر از اواسط فصل بهار تا شهريور ماه است. در اين فصول طبيعت و آب و هوا در اين شهر مرزي بسيار مناسب است.

خرید در بانه

خرید در بانه

4 نظر در “راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن از بانه

 1. من گفت:

  شهرهای کردستان
  که جای تفریح نیست .
  آدم سر می برند.
  فقط برای قاچاق خوب است .

  1. bedoneroghan گفت:

   سلام. وقت بخیر
   به هیچ وجه اینطور که میفرمایید نیست. مردم بسیار خونگرم و مهربانی خطه کردستان دارد. و خدا رو شکر امنیت برقرار است. درست هست که شاید در موضوع فروش سرخ کن بدون روغن و لوازم خانگی بانه و خطه کردستان رقیب ما بحساب بیایند، ولی نباید برای رقابت اخلاق را باخت. شما می‌توانید یک سفر لذت بخش را به منطقه کردستان داشته باشید. فقط مشکل نداشتن گارانتی لوازم هست که هر کس با توجه به سلیقه و نظر خودش انتخاب خواهد کرد.
   پیام شما به دور از حقیقت حال حاضر و انصاف هست

 2. مریم گفت:

  استان کردستان از جمله بهترین هاست ونه فقط‌خواندنی جهت خرید لوازم خانگی بلکه جهت دیدن مناطق گردشگری بلکه طبیعت زیبایش قابلیت سفر به این استان را افزون میکند حال آنکه با داشتن مردمانی بسیار خونگرم و مهمانپذیر بهترین سفر را تجربه خواهید کرد .

  1. bedoneroghan گفت:

   سلام. وقت بخیر
   بله واقعا دیدن طبیعت بکر و زیبای استان کردستان در بهار رویایی است. متاسفانه به علت ناآگاهی و تبلیغ نکردن این مناطق از لحاظ گردشگری پیشرفت محسوسی را تجربه نکردند. هرچند موضوع گردشگری و کسب و کار در این مناطق رونق بگیرد، طبیعتا مشکلات هم کمتر خواهد شد. به امید پیشرفت تمام مناطق ایران عزیزمان
   ممنون از ثبت نظر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *